Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Martyna – Dyplomowana fizjoterapuetka
Martyna

Dyplomowana fizjoterapuetka

Absolwentka Fizjoterapii w Wyższej Szkole Zarządzania, wydziału Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu, bogate doświadczenie zdobyła dzięki praktyce w wielu specjalistycznych placówkach na terenie Trójmiasta, m. in. Szpital św. Wojciecha w Gdańsku, Wojewódzki Zespół Reumatologiczny im. Dr Jadwigi Titz Kosko w Sopocie, Wojewódzkie Centrum Onkologii w Gdańsku. Z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzi do pacjentów, poprawia samopoczucie doskonałym masażem, dba o piękne sylwetki. Posiada silną zdolność empatii, dzięki czemu jej pacjenci otrzymują dokładnie to, czego oczekiwali. Prywatnie interesuje się podróżami i zdrowym stylem życia.

Dominika

Dyplomowany kosmetolog

Karolina

Dyplomowany kosmetolog

Kasia – Dyplomowany kosmetolog, specjalista masażu, wizażystka
Kasia

Dyplomowany kosmetolog, specjalista masażu, wizażystka

Kosmetyczka specjalizująca się w zabiegach na twarz oraz ciało. Stale pogłębia wiedzę związaną z problematyką cery trądzikowej oraz cery dojrzałej. Cechuje ją indywidualne podejście do klienta, co pozwala na pełen profesjonalizm. Jej pasją jest dążenie do naturalnego piękna. Pragnie, aby każdy klient poczuł się wyjątkowy.

Kamila – Dyplomowany kosmetolog, trycholog
Kamila

Dyplomowany kosmetolog, trycholog

Posiada wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres wiedzy, co przekłada się na odpowiednio dobrane metody terapeutyczne oraz ich skuteczność.

Specjalizuję się w zabiegach na twarz i ciało w tym zabiegi kwasami, yellow peel, zabiegi progresywne, terapie retinolem czy mezoterapia igłowa.

Jako trycholog diagnozuje i dobiera właściwe leczenie do schorzeń takich jak łuszczyca czy łysienie plackowate.

Jest ekspertem na jednym ze znanych portali o urodzie. 

Partnerzy - strona w budowie

Współpraca - strona w budowie